Uczniowie SP im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej świętowali Dzień Babci i Dziadka

Uczniowie SP im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej świętowali Dzień Babci i Dziadka

Dzisiaj (10.01.2019 r.) w Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Dolnej, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej uroczyście świętowali Dzień Babci i Dziadka. Na scenie zaprezentowali się najmłodsi uczniowie z klas „0” - II, którzy, pod opieką Pań Marty Chryczyk i Janiny Królczyk, przygotowali, na tę wyjątkową okazję, ciekawy program artystyczny. W stronę najukochańszych babć i dziadków popłynęły ciepłe i serdeczne słowa podziękowań i wdzięczności za cierpliwość, troskę i wspólnie spędzany z wnukami czas. Wiersze, piosenki oraz odgrywane scenki, często o charakterze humorystycznym, nawiązywały do codziennych sytuacji i silnych relacji wnuków z dziadkami. Cały występ został nagrodzony gromki brawami publiczności. Finałem akademii było uroczyste odśpiewanie 100 lat oraz występ zespołu regionalnego „Nucicki”, którego opiekunką jest Pani Agata Chlipała.

W obchodach uroczystości Dnia Babci i Dziadka udział wzięła Sekretarz Urzędu Gminy Ochotnica Dolna Pani Maria Łojas – Jurkowska oraz Kierownik Referatu Oświaty i Administracji Pani Jadwiga Czajka.

Wójt Gminy Ochotnica Dolna Pan Tadeusz Królczyk, który ze względów służbowych nie mógł osobiście uczestniczyć w uroczystości, wraz z pracownikami Urzędu Gminy, składa najlepsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom, winszując radości czerpanej z każdego dnia, optymizmu, pogody ducha i dobrego zdrowia, które pozwoli na aktywne korzystanie z życia i spędzanie czasu z wnukami. Wszystkiego dobrego!

GALERIA