Zdjęcie prezentujące zawodnika klubu MKS Trial Ochotnica zgłoszone do konkursu – głosujemy!

Zdjęcie prezentujące zawodnika klubu MKS Trial Ochotnica zgłoszone do konkursu – głosujemy!

Trwa konkurs „bikeBoard Zdjęcie Roku MTB”. Jest to jedna z 3 kategorii konkursowych, które będą rozstrzygane podczas tegorocznej edycji Małopolska MTB FILM FESTIVAL, odbywającego się 21 listopada 2019 w Kinie Kijów Centrum w Krakowie.

Uczestnicy konkursu BikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2019 przesyłają zdjęcia do organizatora w celu upublicznienia ich na oficjalnym profilu imprezy. Do konkursu zostało zgłoszone zdjęcie prezentujące 10 – letniego Adama Szlagę z klubu sportowego MKS Trial Ochotnica, który na swoim rowerze pokonuje tor przeszkód. Autorem zdjęcia jest Grażyna Pająk. Dla przypomnienia, Adam Szlaga w tym roku zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata w trialu rowerowym World Youth Games 2019 w Wadowicach.

Spośród najpopularniejszych zdjęć, czyli tych, które uzyskają najwięcej „polubień” i komentarzy oraz głosów Jury, wybranych zostanie 10 fotografii. Zawisną one w dniu Festiwalu w holu Kina Kijów Centrum. Następnie Jury festiwalowe wyłoni z nich BikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2019.

Na zdjęcie prezentujące Adama Szlagę można głosować na profilu facebookowym Zooteki klikając „Lubię to” lub dodając komentarz.

Głosujemy!