Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna w narciarstwie alpejskim po raz ósmy!

Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna w narciarstwie alpejskim po raz ósmy!

W dniu 20.02.2019 r. w ośrodku narciarskim Arena Narciarska Jaworki rozegrane zostały zawody w narciarstwie alpejski o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna.

W zawodach zgłoszonych było ponad 80 zawodników z terenu Gminy Ochotnica Dolna. Rywalizacja sportowa toczyła się w ośmiu grupach wiekowych. Była bardzo zacięta i stała na bardzo wysokim poziomie.

 Zaraz po zakończeniu rywalizacji sportowej młodzież w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników mogła skorzystać z przygotowanego dla nich ciepłego posiłku.

Podczas dekoracji zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami,  medalami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez: Wójta Gminy Ochotnica Dolna, Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej, oraz Arenę Narciarska Jaworki- Homole, którym należą się wielkie podziękowania za ufundowanie tak atrakcyjnych pucharów, medali i nagród. Dekoracja zawodników odbyła się z udziałem Zastępcy Wójta Gminy Ochotnica Dolna Krzysztofa Jurkowskiego, właściciela Areny Narciarskiej Jaworki – Lucjana Malinowskiego oraz organizatorów: Łukasza Hurkały i Kingi Michałczak.  

Wśród wszystkich zawodników została przeprowadzona loteria, w której młodzież mogła wylosować karnety do stacji narciarskiej Arena Narciarska Jaworki oraz atrakcyjne nagrody.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zainteresowanie młodzieży będzie jeszcze większe, a rywalizacja na stoku przysporzy dużo radości i satysfakcji wszystkim uczestnikom.

Tekst: Łukasz Hurkała

GALERIA