Ostatnie dni głosowania w konkursie

Ostatnie dni głosowania w konkursie "Turystyczne Skarby Małopolski"

Tylko do 20 września można oddawać głosy w konkursie "Turystyczne Skarby Małopolski". Zachęcamy do głosowania na "skarby", które kryje w sobie Gmina Ochotnica Dolna!

Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku 2021. Ponadto, laureat w kategorii „Miejsce z klimatem –miejscowość lub gmina turystyczna" otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 tysięcy złotych.

Gmina Ochotnica Dolna nominowana jest w kategorii "Miejsce z klimatem - unikatowa miejscowość lub gmina turystyczna". Na dzień 15 września zajmuje ona siódme miejsce z dorobkiem 82 głosów. W kategorii "Najciekawszy szlak turystyczny" dziesiątą pozycję zajmuje odcinek pilotażowy Szlaku Kultury Wołoskiej (40 głosów).

Nominowane w kategorii "Unikatowa atrakcja turystyczna" są wieże widokowe na Lubaniu, Gorcu, Koziarzu i Magurkach. Na dzień 15 września zajmują szóste miejsce z dorobkiem 90 głosów.

W jaki sposób oddać swój głos?

Po wejściu na stronę http://konkurs.visitmalopolska.pl należy wypełnić krótki formularz, a następnie poniżej zaznaczyć Gminy/miejscowości/obiekty, na które chcemy oddać swój głos. Kolejne kategorie wyświetlają się po przewinięciu strony w dół.

Po zakończeniu wyboru zaznaczyć należy stosowne zgody i kliknąć przycisk "prześlij". Co ważne, oddany głos należy potwierdzić, klikając w odnośnik przesłany na adres e-mail, podany w formularzu.