KOMNIKAT W SPRAWIE NOWYCH ZASAD OBSŁUGI W  URZĘDZIE GMINY, GOPS I ZGK W ZWIĄZKU Z COVID19

KOMNIKAT W SPRAWIE NOWYCH ZASAD OBSŁUGI W URZĘDZIE GMINY, GOPS I ZGK W ZWIĄZKU Z COVID19

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z tym, że w ostatnim czasie sytuacja epidemiczna na terenie naszej gminy pogorszyła się jesteśmy zmuszeni podjąć kolejne kroki w trosce o bezpieczeństwo i z drowie mieszkańców, które jest dla nas najważniejsze. 

Wprowadzenie nowych zasad podyktowane jest również wprowadzonymi nowymi ograniczeniami przez władze państwowe. W ostatnim tygodniu informowaliśmy o zakażeniu koronawirusem w ZGK i jego czasowym zamknięciu. Dzisiaj przekazaliśmy informację o zakażeniu koronawirusem i chorobie Covid19 u jednego z pracowników  WOK Tylmanowa, co skutkuje czasowym zamknięciem również tej placówki.  Otrzymujemy również sygnały, że w niektórych przypadkach przebieg choroby Covid19 na terenie naszej gminy jest ciężki.
Jednocześnie dwóch pracowników Urzędu Gminy przebywa na kwarantannie i pracy zdalnej a znaczna część pracowników Urzędu Gminy przebywa na zwolnieniach lekarskich.

 

W związku z tym uprzejmie informuję, że od dnia  16.10.2020 r. Urząd Gminy Ochotnica Dolna, GOPS i ZGK będą obsługiwać mieszkańców w jednym wyznaczonym pomieszczeniu przy zachowaniu zalecanych zasad bezpieczeństwa.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z pracownikami lub sekretariatem Urzędu Gminy, GOPS lub ZGK  w celu ustalenia terminu i sposobu załatwienia spraw.

 


Jednocześnie proszę wszystkich o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa wprowadzonych ostatnio przez Rząd Polski

Życzę wszystkim razem i każdemu z osobna zdrowia i bezpiecznego przejścia przez ten trudny okres.

Tadeusz Królczyk
Wójt Gminy Ochotnica Dolna