Bezpłatny dostęp do ebooków w Legimi dla czytelników z Ochotnicy i Tylmanowej

Bezpłatny dostęp do ebooków w Legimi dla czytelników z Ochotnicy i Tylmanowej

Szanowni Czytelnicy,

Gminna Biblioteka Publiczna w Ochotnicy Dolnej zakupiła, w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” (priorytet 1 - zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych), kody dostępu do e-booków w Legimi, gdzie można wybierać spośród 60 000 książek.

W przypadku osób, które jeszcze nie korzystały z Legimi, system, po wpisaniu otrzymanego kodu dostępu, będzie prosił o utworzenie konta czytelniczego na tym portalu. Następnie będzie można wybrać typ urządzenia, na którym będą wyświetlane e-booki i pobrania/zainstalowania odpowiedniego oprogramowania /aplikacji.

Do wyboru są następujące urządzenia: komputer (stacjonarny lub laptop), tablet, czytnik e-booków oraz smartfon.

Jednym kodem można powiązać  (i dzięki temu czytać równolegle) dwa urządzenia. Nie mogą być to urządzenia tego samego typu (np. dwa tablety), muszą być to pary mieszane (np. tablet i czytnik).

Od momentu aktywacji kodu użytkownik ma dostęp do zasobu przez 30 dni. Potem dostęp należy przedłużyć kolejnym kodem na następny miesiąc (nie oznacza to, że muszą je otrzymywać te same osoby).

Kody można aktywować tylko i wyłącznie na podstronie: https://www.legimi.pl/rajska/

Zapraszamy po kody do naszych bibliotek!

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa