W ubiegłą sobotę odbył się na terenie naszej gminy karnawał na lodowisku dedykowany dzieciom, który okazał się niezapomnianym wydarzeniem. Wszystkie dzieci, zarówno te małe, jak i te nieco starsze świetnie bawiły się na lodowisku, tańcząc i ślizgając się do muzyki. Kolorowe przebrania, migocące światełka i radość na twarzach maluchów tworzyły niepowtarzalną atmosferę pełną energii i entuzjazmu.

Lodowisko zamieniło się w magiczne królestwo, gdzie każde dziecko mogło poczuć się bohaterem z bajki. Szczęśliwe okrzyki i śmiech rozbrzmiewały po całej lodowej powierzchni, tworząc niepowtarzalną aurę wspólnej zabawy i radości.

Na zakończenie karnawału odbyło się uroczyste wręczenie nagród za najciekawszy strój. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na wyniki, prezentując ze zwiększonym zapałem swoje kolorowe, wymyślne kreacje. Każde dziecko było zwycięzcą, ponieważ ich pomysłowość i kreatywność zasłużyły na uznanie i nagrodę. Ten dzień dla dzieci z naszej gminy był nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale również wyrazem wspólnej radości i integracji. To wydarzenie pokazało, że nawet na lodzie można stworzyć magiczny świat pełen uśmiechu i pozytywnej energii.