Dla wszystkich miłośników górskich wycieczek z nowym rokiem mamy dobrą wiadomość. Kubki, które w ramach akcji „Zdobywca 4 wież” z takim entuzjazmem rozdawaliśmy, znów są dostępne.

Wydawanie naszego specjalnego kubka z grafiką, na której nadrukowany był profil wysokościowy szczytów oraz ich nazwy dwa lata sprawiało nam wiele radości. W ciągu przeszło dwóch lat wydaliśmy ich ponad 500! Trafiły one w różne zakątki Polski, a także świata. Jeden z naszych kubków towarzyszy Filipowi Piszczkowi, naszemu utalentowanemu piłkarzowi z Tylmanowej, na wyjeździe w Japonii. Z naszego kubka pije kawę również Wiktoria Jurek Pierwsza Dama Dworu z Chicago, która rodzinnie jest związana z Tylmanową oraz nasz rodak i świetny dziennikarz Andrew Andrzej Mikołajczyk z Radia Dla Ciebie – Polski.FM 92.7 z Chicago.

Po zeszłorocznym sezonie turystycznym jak informowaliśmy — zakończyła się nam pierwsza edycja kubków. Z nowym rokiem postanowiliśmy przygotować ponownie piękny promocyjny gadżet, o który nas prosiliście.

Z początkiem 2023 r. wszystkie osoby, które zdobędą 4 wieże znajdujące się na szczytach: Gorc, Lubań, Magurki i Suchy Groń (Koziarz) oraz zbiorą pieczątki oprócz gorczańsko – beskidzkiej odznaki otrzymają od nas specjalny turystyczny kubek.

Pieczątki zlokalizowane są na najwyższej platformie każdej wieży widokowej. Uzupełniony folder z pieczątkami należy przesłać na adres zdobywca4wiez@ochotnica.pl w celu weryfikacji lub dostarczyć do Urzędu Gminy w Ochotnicy Dolnej. Szczegóły akcji: https://www.ochotnica.pl/zdobadz-4-wieze/