Opłatek Seniorów Caritas- Ochotnica Dolna

W ubiegłą niedzielę, po raz kolejny, miała miejsce wyjątkowa uroczystość – Opłatek dla Seniorów zorganizowany przez Caritas działający przy Parafii w Ochotnicy Dolnej. Ta piękna inicjatywa, mająca na celu niesienie radości i wsparcia seniorom, przyczyniła się do stworzenia wyjątkowej atmosfery świątecznej jedności.

Podczas tego wydarzenia nasi starsi mieszkańcy mieli okazję spotkać się ze swoimi przyjaciółmi, dzielić się życzeniami noworocznymi i cieszyć się wzajemną obecnością. Caritas zadbała, aby każdy uczestnik czuł się mile widziany i doceniony w tym wyjątkowym dniu.

Warto również wspomnieć o wspaniałym towarzystwie, jakie towarzyszyło nam podczas tego wyjątkowego spotkania. Kapela Spod Gorca, która uświetniła wydarzenie, dostarczając niezapomnianych chwil radości i zabawy, sprawił, że Opłatek dla Seniorów stał się jeszcze bardziej niezapomniany.

Tego dnia nie tylko wzmacnialiśmy więzi społeczne, ale także pokazywaliśmy, jak ważna jest troska o naszych starszych mieszkańców. Inicjatywy takie jak Opłatek dla Seniorów nie tylko integrują społeczność, ale również dają szansę naszym seniorom na aktywne uczestnictwo w życiu społecznym. Dzięki Caritas, Księżom, Siostrom Zakonnym, Halinie Jagiele i pracownikom WOK, ta niedziela stała się niezapomnianym wydarzeniem, pełnym ciepła i serdeczności.

Wójt Gminy Tadeusz Królczyk podziękował za organizację tak wyjątkowego spotkania oraz życzył senioromzdrowia, szczęścia i szacunku zarówno w rodzinach jak i w całym społeczeństwie. Wszystkiego dobrego w nowym 2024 roku!