Otwieramy nasze LODOWISKO

Z wielką radością zapraszamy Was na niezapomniane otwarcie naszego pierwszego profesjonalnego lodowiska już w sobotę 9.12.203r. o godz. 11:00 w Parku Rozrywki w Ochotnicy Dolnej. To wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w atmosferze radosnego świętowania. Dla wszystkich naszych gości przygotowaliśmy darmowe wypożyczenie łyżew, abyście mogli swobodnie cieszyć się magą jazdy po lodzie. W trakcie tego wyjątkowego dnia czeka na Was fascynujący pokaz na łyżwach, który dostarczy nie tylko rozrywki, ale także pozwoli podziwiać umiejętności utalentowanych łyżwiarzy. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z łyżwami, proponujemy zajęcia z doświadczonym instruktorem, który pokaże nam podstawy i pomoże zdobyć pewność na lodowej tafli. Ale to nie koniec! Przygotowaliśmy także liczne animacje, w tym spotkanie ze świętym Mikołajem, który osobiście zaszaleje na lodowisku. Atmosfera będzie naprawdę magiczna!

Po intensywnym ślizganiu się po lodzie zapraszamy na chwilę relaksu przy aromatycznej kawie i herbacie oraz na ciepły posiłek.

Otwarcie naszego lodowiska to nie tylko sportowa frajda, ale także okazja do wspólnego świętowania i tworzenia pięknych zimowych wspomnień. Dołączcie do nas, aby razem rozpocząć tę magiczną porę roku na lodzie.


Lodowisko będzie czynne do końca marca 2024r.:

Poniedziałek – Piątek 14:00-20:00

Sobota – Niedziela 11:00 – 21:00

-> Wstęp na lodowisko – bezpłatny

Na miejscu będzie działać wypożyczalnia łyżew, koszt wypożyczenia łyżew:

  • Dzieci i młodzież do 18 roku życia i osoby niepełnosprawne –  5 zł
  • Dorośli – 10 zł
  • Posiadacze Karty Dużej Rodziny- 8 zł