PUCHA WÓJTA GMINY OCHOTNICA DOLNA w NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

W dniu 16.02.2023r. w ośrodku narciarskim Arena Narciarska Jaworki rozegrane zostały zawody w narciarstwie alpejskim o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna. W zawodach zgłoszonych było  90 zawodników z terenu Gminy Ochotnica Dolna. Rywalizacja sportowa toczyła się w 10-iu grupach wiekowych. Rywalizacja była bardzo zacięta i stała na bardzo wysokim poziomie. W związku z 10. edycją zawodów dodano kategorię open kobiet i mężczyzn w której mogli wystartować wszyscy mieszkańcy Gminy Ochotnica Dolna.  Zaraz po zakończeniu rywalizacji sportowej młodzież w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników mogła skorzystać z przygotowanego dla nich ciepłego posiłku. Podczas dekoracji zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami,  medalami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez: Wójta Gminy Ochotnica Dolna Tadeusza Królczyka, Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej, Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Dolnej i Ochotnicy Górnej, Arenę Narciarska Jaworki- Homole S.A. Nagrody dla uczestników wręczali: Łukasz Hurkała Dyrektor zawodów, Lucjan Malinowski współwłaściciel ośrodka narciarskiego Jaworki- Homole S.A oraz w imieniu Wójta Gminy Ochotnica Dolna Agata Szlachetka Kierownik zespołu ds. rozwoju turystki, przedsiębiorczości  i promocji w Gminie Ochotnica Dolna.

Wśród wszystkich zawodników została przeprowadzona loteria w której młodzież mogła wylosować karnety do stacji narciarskiej Arena Narciarska Jaworki oraz inne atrakcyjne nagrody.

Mamy nadzieję że w przyszłym roku zainteresowanie młodzieży ale i również zawodników kategorii open będzie jeszcze większe a rywalizacja na stoku przysporzy dużo radości i satysfakcji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy zwycięzcom.

Do zobaczenia za rok!