Nasz ubiegły weekend okazał się niezwykle wyjątkowy dzięki koncertowi chóru „Khereba” z Gurjaani z regionu Kahetti z Gruzji, który odbył się w jednym z naszych miejscowych kościołów pw. Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej w Ochotnicy Górnej. Występ odbył się po Mszy Świętej. Ten niezwykły występ przyciągnął uwagę wielu osób, które z zaciekawieniem wsłuchiwały się w dźwięki i melodie pochodzące z odległej kultury.

Chór z Gruzji, złożony z utalentowanych śpiewaków zabrał nas w muzyczną podróż do świata pełnego emocji i pasji. Ich wyjątkowy repertuar, w którym dominowały tradycyjne gruzińskie pieśni, wprawiły nas w zachwyt i przyniósł niezapomniane doznania dźwiękowe.

Nie tylko mieliśmy okazję podziwiać gości z Gruzji, ale również nasz lokalny Zespół Regionalny Mali Ochotni i Ochotni miał zaprezentował swoje umiejętności. Ich występ dopełnił atmosferę tego wyjątkowego przedpołudnia, dodając lokalnego kolorytu.

Koncert przyciągnął tłumy, a kościół wypełnił się po brzegi entuzjastycznymi słuchaczami. Wszyscy byli pełni ciekawości i gotowi do odkrywania nowych brzmień, które różniły się od tego, do czego są przyzwyczajeni.

Muzyka ma wspaniałą moc łączenia ludzi i ten koncert stanowił doskonały przykład tego zjawiska. Wszyscy obecni w kościele, niezależnie od wieku mogli cieszyć się dźwiękiem i pięknem muzyki, które przemawiały do naszych serc.

Ten niezwykły koncert chóru z Gruzji przypomniał nam, jak ważne jest poszerzanie horyzontów i otwieranie się na inne kultury. Dzieki muzyce możemy lepiej zrozumieć różnice i przełamywać bariery, tworząc więzy między ludźmi.

Z całego serca dziękujemy, za tą wizytę i tak wspaniały koncert.