Zapraszamy na OCHO!FESTWAL. Takiego koncertu jeszcze nie było!  9 lipca godz.18:00 w Ochotnicy Dolnej OCHO! Przybywajcie.

Macie już plan na początek wakacji? Jeśli nie zarezerwujcie sobie 9 lipca na wyjątkową muzyczną ucztę w Ochotnicy! W najpiękniejszym zakątku Gorc zabrzmią najlepsze polskie zespoły. Wystąpi SORRY BOYS jeden z najciekawszych zespołów alternatywno-popowy z charyzmatyczną wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów – Belą Komoszyńską oraz Tomaszem Dąbrowskim i Piotrem Blak.

Gwiazdą OCHO!FESTIWALU Będzie wyjątkowy, energetyczny i bezkonkurencyjny zespół FISZ EMADE TWORZYWO – zdobywca tegorocznych Fryderyków – najważniejszej nagrody polskiej sceny muzycznej!  Nie jednej, nie dwóch, ale aż trzech statuetek!

Takiego koncertu jeszcze nie było!!! OCHO! Przebywajcie! Startujemy godz. 18! Scena obok Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Dolnej (osiedle Dłubacze 173B).

WSTĘP WOLNY!

OCHO!FESTIWAL

Data: 09.07.2022 roku

Godzina: 18:00

Miejsce: scena obok Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Dolnej (osiedle Dłubacze 173B)

Patroni medialni: Tygodnik Podhalański, 24tp.pl, Podhale24.pl, Pieninyinfo.pl, Goral.info.pl, nowytarg24.TV, Znaddunajca.pl, INFOGRAM -Twój przewodnik po Zakopanem

Organizatorzy: Gmina Ochotnica Dolna, Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Dolnej, Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej, Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej.