Prezes PiS Jarosław Kaczyński na wieży widokowej na Koziarzu

Prezes PiS Jarosław Kaczyński na wieży widokowej na Koziarzu

W miniony weekend nie tylko rowerzyści odwiedzili wieże widokowe Gminy Ochotnica Dolna podczas maratonu rowerowego Ochotnica MTB 4 Towers. Na Koziarzu byli też czołowi polscy politycy.

Mimo, że w niedzielę pogoda była dość kapryśna to nie przeszkodziło to prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu wejść na wieżę widokową na Koziarzu w Beskidzie Sądeckim. Mimo deszczu, wraz z kolegami z partii dotarł na jej szczyt. Wśród uczestników wyprawy, można zobaczyć m.in. ministra gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej Marka Gróbarczyka,  europosła PiS Czesława Hoca oraz Joachima Brudzińskiego wicemarszałka sejmu, który na Twitterze napisał: - Wielu nas poznało dziś "smak" górskiego deszczu i wiatru ale na Koziarza dotarli tylko najtwardsi.

Dla przypomnienia wieża widokowa na Koziarzu to jedna z czterech wież powstałych w ramach projektu Enklawa Aktywnego Wypoczynku w Sercu Gorców wraz z 140 km ścieżek pieszych, rowerowych i narciarskich w Gminie Ochotnia Dolna. Zapraszamy na pozostałe 3 wieże - Lubań, Gorc, Magurki w Gorcach.

Oprac. MW, źródło Wprost, zdjęcie Joachim Brudziński -Twitter