Swoją działalność rozpoczęła Akademia Poniedziałkowa

Swoją działalność rozpoczęła Akademia Poniedziałkowa

12 kwietnia (poniedziałek), w ramach Centrum Wsparcia i Rozwoju Rodziny, odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Akademia Poniedziałkowa, które miało na celu przypomnienie sylwetki konsultantów Centrum Wsparcia i Rozwoju Rodziny. Akademia Poniedziałkowa jest to seria otwartych spotkań online, adresowanych do wszystkich mieszkańców Gminy Ochotnica Dolna oraz wszystkich innych zainteresowanych.

Spotkania będą się odbywać w poniedziałki. bezpłatne i anonimowe – każda osoba zalogowana posiada nick gość, w związku z powyższym nie jest rozpoznawalna. Pytania można zadawać na czacie. Na każde pytanie specjaliści starają się dać odpowiedź. Spotkania odbywają się przy użyciu programu Teams - nie trzeba instalować oprogramowania. Wystarczy kliknąć w link, który będzie podawany na Facebooku każdorazowo przed Poniedziałkową Akademią.

Najbliższe spotkanie zatytułowane „Dzieci i młodzież w dobie pandemii” odbędzie się w poniedziałek 19 kwietnia br. o godz. 14.30. Poprowadzi je psycholog Urszula Jasiurkowska – Radłowska, która omówi zagrożenia przed jakimi stają dzieci i młodzież w czasie pandemii oraz poda sposoby jak sobie z nimi radzić.

Wkrótce zostanie także podany harmonogram wraz z tematyką kolejnych spotkań.

Szczegóły dotyczące działalności Centrum Wsparcia i Rozwoju Rodziny są dostępne w linku: http://www.ochotnica.pl/pl/211/5470/rozpoczecie-dzialalnosci-centrum-wsparcia-i-rozwoju-rodziny-%E2%80%93-darmowy-punkt-konsultacyjny-dla-osob-w-kryzysie-zwiazanym-nie-tylko-z-pandemia.html