Uwaga! Utrudnienia na drogach w os. Maricakówka, Rola, Ligasy, Młynne, Gorcowe

Uwaga! Utrudnienia na drogach w os. Maricakówka, Rola, Ligasy, Młynne, Gorcowe

Wójt Gminy Ochotnica Dolna oraz:

  • Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. informują, że w dniu jutrzejszym tj. we wtorek 20.04.2021r. w godz. 730-1400 na drodze gminnej w os. Rola, a w środę 21.04.2021r. w godz. 730-1500 na drodze gminnej w os. Gorcowe w Ochotnicy Dolnej będą prowadzone pierwsze roboty bitumiczne. W związku z tym drogi będą wyłączone z ruchu kołowego we wskazanych godzinach. Za utrudnienia przepraszamy. W przypadku intensywnych opadów deszczu terminy robót i wyłączenia dróg z ruchu mogą ulec przesunięciu.
  • ZIBUD Sp. z o. o.Sp. k. informują, że we wtorek 21.04.2021r. i w środę 20.04.2021r. w godz. 730-1500 na drodze gminnej w os. Ligasy oraz w os. Marciakówka w Tylmanowej będą prowadzone pierwsze roboty bitumiczne. W związku z tym drogi będą wyłączone z ruchu kołowego we wskazanych godzinach. Za utrudnienia przepraszamy. W przypadku intensywnych opadów deszczu terminy robót i wyłączenia dróg z ruchu mogą ulec przesunięciu.
  • Firma Usługi Drogowo Budowlane Zygmunt Jurczak informują, że na drodze gminnej Wyżny Gronik – Wierch Młynne w Ochotnicy Dolnej rozpoczęto roboty drogowe. W związku z tym mogą zaistnieć utrudnienia w ruchu kołowym, a w dalszym etapie czasowe zamknięcie drogi spowodowane robotami bitumicznymi i przebudową poprzecznego przepustu. Za utrudnienia przepraszamy. W przypadku intensywnych opadów deszczu terminy robót i wyłączenia dróg z ruchu mogą ulec przesunięciu.