Trwa głosowanie w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski

Trwa głosowanie w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski

Gmina Ochotnica Dolna bierze udział w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski organizowanym przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.

Do konkursu została zgłoszona akcja „zdobywca 4 wież”. Zgłoszenie zostało dokonane w kategorii unikatowa atrakcja turystyczna.

Zapraszamy do głosowania, które potrwa do 21 września br. Należy pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos zostanie policzony.

Małopolska to region wyjątkowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, od unikatowych na skalę światową skarbów kultury i dziedzictwa oraz zapierających dech w piersiach krajobrazów, po niepowtarzalną ofertę turystyki aktywnej, jedyne w swoim rodzaju wydarzenia kulturalne i wyśmienitą kuchnię. Ta wyjątkowa oferta turystyczna sprawia, że do Małopolski rok rocznie przyjeżdżają rzesze turystów.

Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.