Gmina Ochotnica Dolna zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Zdobądź 4 wieże”, która ma na celu popularyzowanie zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu wolnego, zachęcania do wędrowania po Gorcach i Beskidzie Sądeckim oraz promowanie Gminy Ochotnica Dolna.

W Gminie Ochotnica Dolna znajdują się cztery wieże usytuowane na następujących szczytach: w Beskidzie Sądeckim – Suchy Groń (Koziarz – Tylmanowa), w Gorcach: Gorc i Lubań (Ochotnica Dolna) oraz Magurki (Ochotnica Górna), które powstały w 2016 r. w ramach projektu „Enklawa aktywnego wypoczynku w sercu Gorców”.

Akcja „Zdobądź 4 wieże” polega na odwiedzeniu wszystkich wież i zebraniu pieczątek.

Na wieżach zostały zamontowane skrzynki z pieczątkami oraz informacje o akcji. Skrzynki zostały umieszczone na najwyższej platformie wieży w widocznym miejscu.

Poniżej zamieszczamy pliki do pobrania i wydrukowania. Jest to folder, który ułatwi  zbieranie pieczątek; znajduje się w nim miejsce na wbicie wszystkich czterech pieczątek.

Z uzupełnionym w pieczątki folderem należy zgłosić się do Urzędu Gminy w Ochotnicy Dolnej w celu odebrania gorczańsko – beskidzkiej odznaki „Zdobywcy 4 wież” w formie magnesu lub breloka do kluczy. Istnieje też możliwość przesłania skanu lub zdjęcia uzupełnionego w pieczątki folderu na adres mailowy zdobywca4wiez@ochotnica.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy w Ochotnicy Dolnej, os. Dłubacze 160, 34 – 452 Ochotnica Dolna.

Szczegóły w regulaminie poniżej.

Zapraszamy zatem do zdobywania 4 wież w Gminie Ochotnica Dolna!